Lancering TOMAS
Op 16 November vond in Hotel Arena de officiële lancering plaats van TOMAS, het platform voor het vinden en verbinden van talentontwikkelings-initiatieven in de metropoolregio Amsterdam.
Tijdens het event sprak ik met verschillende samenwerkingspartners, waaronder bestuurders en wethouders die de talentontwikkeling in de regio stimuleren. Tijdens de paneldiscussie kwam het belang van verbeterde initiatieven naar voren, waaronder de bestaande initiatieven op het gebied van ontwikkeling binnen Tech en IT, en hoe de corona onze digitalisering van verschillende platformen heeft versneld.
Ook de samenwerking met de Hogeschool van Amsterdam is belangrijk gebleken in het doorontwikkelen van talent en de aansluiting te maken met de arbeidsmarkt.
Er kwamen meerdere sprekers aan het woord met pitches van hun talentontwikkelings-initiatieven en later spraken we ook over de samenwerking tussen Rabobank en Techconnect. Zij werken samen om gelijke kansen op de arbeidsmarkt te bevorderen en hebben een programma voor mensen die werkzoekende zijn om ze te ontwikkelen voor een carrière binnen IT.
TOMAS is een samenwerking van de Amsterdam Economic Board, Gemeente Amsterdam, Hogeschool van Amsterdam, Metropoolregio Amsterdam en Startup Amsterdam.
Foto: Brenda de Vries